ସାରସ୍ବତୀୟ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଶସ୍ତି ପତ୍ର/ସମ୍ମାନ ସନନ୍ଦ-୨୦୨୦


7 thoughts on “ସାରସ୍ବତୀୟ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଶସ୍ତି ପତ୍ର/ସମ୍ମାନ ସନନ୍ଦ-୨୦୨୦”
  1. ସୁର୍ଯୋଦୟ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟ ସଂଗଠନର ଏହି ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ ରେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରିଥିବାରୁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରେ । ମୋର ବଡ଼ ଭାଇ ମନୋଜ ଦାଦା ଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜ୍ଞାପନ କରିବାକୁ ଚାହିଁବି ।

  2. ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ
    ଝରାଶ୍ରୀ ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ତରଫରୁ ସାରସ୍ଵତୀୟ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଶସ୍ତି ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ ର ଯେଉଁ ଅଆୟୋଜନ ହୋଇଛି ଏଥିରେ ମୋତେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପ୍ରତିଭା ରୂପେ ଚୟନ କରିଥି ବାରୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ନିକଟରେ ମୁଁ କୃତଜ୍ଞତା ଜ୍ଞାପନ କରୁଛି ଏବଂ ଅନେକ ଅନେକ ସାଧୁବାଦ ଜଣାଉଛି ।
    ଅଜିତ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ

  3. ସୁର୍ୟୋଦୟ ପରିବାରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇ ମାନ ପତ୍ର ପାଇଥିବାରୁ ନିଜକୁ ଧନ୍ୟ ମନେ କରୁଛି l ପରିବାରର ସୃଷ୍ଟିକର୍ତା, କର୍ମକର୍ତା ଓ ବିଚାରକ ମଣ୍ଡଳୀ ପାଖରେ ମୁଁ କୃତଜ୍ଞ l

  4. ମୋର ହୃଦୟ କନ୍ଦରରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି।ଏହିପରି କବିତାର ନୂଆ ଶୈଳୀ ଶିଖେଇ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କରାଇ ସମସ୍ତ ନବ ପ୍ରତିଭାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପଦକ୍ଷେପ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ।

  5. କୃତଜ୍ଞମୁଁ ଏହିମାନପତ୍ର ପାଇ,,,
    ସାରସ୍ବତ ପ୍ରଣାମ ଜଣାଉଛି ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟଭାଷା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ର ସମସ୍ତ. କର୍ମକର୍ତା,,ବରେଣ୍ୟ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ,,ସମସ୍ତ ବିଚାରକ ମଣ୍ଡଳୀଙ୍କୁ
    ଭାଷା ଓ ସାହିତ୍ୟ ର ଉନ୍ନତିକଳ୍ପେ ଏହି ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ର ଉଦ୍ୟମ ଅକଳ୍ପନାୟ,, ଏହି ପରିବାର ର ଉତ୍ତରୋତ୍ତର ଉନ୍ନତି କାମନା କରୁଛି ।

  6. I extend my heartfelt felicitation to SLF
    For his great contribution to odia literature also feel proud to be a part of this family .Wish a great future

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *